Populārākie ātrie kredīti sadarbībā ar Cred24

UZŅĒMUMS

SAŅEMŠANAS LAIKS

MPL*

SUMMA

15 minūtes 10% Saņemt līdz € 3000

* labākā izvēle
10 minūtes 12.88% Saņemt līdz € 500
15 minūtes 10% Saņemt līdz € 1500
20 minūtes 10% Saņemt līdz € 1500
15 minūtes 10% Saņemt līdz € 500
* – mēneša procentu likme

Apskatu piedāvā valutas-kalkulators.lv sadarbībā ar neatkarīgajiem kredītu ekspertiemCred24.com un cred24.lv.

  • SohoCredit – pirmais uzņēmums Latvijā, kuram ir izsniegta speciālā atļauja, jeb licence kredīta izsniegšanai. Kā daudzi aizdevēji – SIA „SOHO Group” izsniedz pirmo kredītu bez maksas (100 Ls) 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Aizdevums ir pieejams gan iedzīvotājiem Latvijā, gan ārzemēs – piemēram, Polijā un Lietuvā. Tādēļ, ja esat saskārušies ar finansiālām problēmām esot ārzemēs – šis uzņēmums Jums palīdzēs.
  • Aizdevumu izsniedzējs ar zaļāko nosaukumu – GreenCredit. Gan ātrs, gan draudzīgs un var būt laba iespēja studentiem lai palīdzētu pirms stipendijas, jo mazākā aizdevuma summa ko piedāvā kompānija ir 25 Ls uz 5 dienām. Ideāli, tāpat kā aizņemties pie drauga, tikai nav jāiet uz otru pilsētas malu pēc naudas, jo tā Jūsu kontā nonāks 10 minūšu laikā.
  • “Mūsdienu Latvijas Garša” un mūsdienīgs aizdevējs – Vivus. Uzņēmums kurš izsniedzis vairāk kā 2 miljonus ātro kredītu noteikti būs uzticams partneris ja esat nonākuši naudas grūtībās. Atšķirībā no citiem – tiek piedāvāts aizdot pat līdz 1000 Ls uz 1 vai 24 mēnešiem. Svarīgs faktors ir tas, ka AS “4finance” finansē dažādus projektus televīzijā un sabiedrībā, piemēram MTB Maratonu,tam ir draudzīgas procentu maksājumu likmes, tāpat uzņēmums neapgrūtina savus klientus ar dažādu formalitāšu kārtošanu.
  • Credit24 – aizdevējs, kurš ne tikai piedāvā kredītus pat līdz 1500 latiem, bet arī nodrošina savu klientu uzticamību un drošību ar Labās prakses kodeksu. Tieši tapēc šis uzņēmums ir populārs iedzīvotāju vidū. Lai gan uz citu fona “SIA MCB Finance Latvia” neizceļas ar dažādām sociālam aktivitātēm – tas piedāvā izdevīgus aizdevumu nosacījumus gan jauniem, gan esošiem klientiem izsniedzot kredītus ar izdevīgām procentu likmēm 15 minūšu laikā. Uz citu fona uzņēmums izceļas ar iespēju aiņemties ne tikai tiešsaistē, bet arī kādā no Maxima veikaliem (XX un XXX).
  • Jauns, izdevīgs un jau populārs. Kurš tas ir? Protams, ka LatCredit. Jau 15 gadus Latvijā pazīstamā kredītu izsniedzēja “Lateko līzings” ātrais risinājums. Daudziem mājās noteikti ir kāds ledusskapis, televizors, dīvāns vai kāds cits pirkums, kurš iegādāts ar šī uzņēmuma palīdzību. Šīs preces maksā lielākas naudas summas nekā piedāvts LatCredit mājas lapā. Tomēr ko darīt ja esat krājis jauna telefona iegādei un līdz sapņa piepildīšanai pietrūkst 100Ls, kurus bijāt plānojis atlikt no nākamās algas? Atliek tikai viens – negaidīt mēnesi, aizņemties trūkstošo summu, piepildīt savu mazo, bet sen loloto sapni jau ātrāk! Turklāt ja kredīts tiek ņemts pirmo reizi – procenti nav jāmaksā.

Pirms apsverat iespēju aizņemties, noteikti izvērtējat savu budžetu un iespējas laicīgi atgriezt naudu kredīta izsniedzējam.

14:07
Šodien vārda dienu svin: Baiba, Barba, Barbara